Gércei Általános Iskola Honlapja

Karácsonyi ünnepély, téli szünet. Az iskola karácsonyi ünnepélye december 17-én, szombaton 17.00-kor lesz a gércei kultúrházban. Az ünnepség egyben a község karácsonyi ünnepélye. A téli szünet december 22 -től január 2-ig tart. A szünet utáni első tanítási nap 2017. január 3. kedd. Előzetes feladatként csak egészséges alapanyagból készült édességeket készítettek, amit a nap folyamán zsűriztek a tanulók és a pedagógusok. Az étkezés nagy részét adományokból oldottuk meg. Október 15-én a felsős sportkörös.

OVERVIEW

This web page gerceiskola.hu presently has a traffic ranking of zero (the smaller the more traffic). We have explored twenty pages inside the web page gerceiskola.hu and found one website referring to gerceiskola.hu.

GERCEISKOLA.HU RANKINGS

This web page gerceiskola.hu is seeing diverging amounts of traffic for the whole of the year.
Traffic for gerceiskola.hu

Traffic ranking (by month) for gerceiskola.hu

Traffic ranking by day of the week for gerceiskola.hu

WHAT DOES GERCEISKOLA.HU LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of gerceiskola.hu Mobile Screenshot of gerceiskola.hu Tablet Screenshot of gerceiskola.hu

GERCEISKOLA.HU HOST

Our parsers caught that the main page on gerceiskola.hu took three thousand and sixty-three milliseconds to stream. Our parsers could not discover a SSL certificate, so we consider this site not secure.
128.199.49.214

SERVER OS AND ENCODING

I caught that gerceiskola.hu is weilding the nginx/1.4.6 (Ubuntu) operating system.

Gércei Általános Iskola Honlapja

DESCRIPTION

CONTENT

This web page had the following on the site, "Az iskola karácsonyi ünnepélye december 17-én, szombaton 17." We saw that the web page said " Az ünnepség egyben a község karácsonyi ünnepélye." It also said " A téli szünet december 22 -től január 2-ig tart. A szünet utáni első tanítási nap 2017. Előzetes feladatként csak egészséges alapanyagból készült édességeket készítettek, amit a nap folyamán zsűriztek a tanulók és a pedagógusok. Az étkezés nagy részét adományokból oldottuk meg. Október 15-én a felsős sportkörös."

VIEW SUBSEQUENT WEB PAGES

jasminepuce123s blog - Blogue de jasminepuce123 - Skyrock.com

Il est presque minuit, je me sens plutôt calme. Mon, January 09, 2012.

Pasticcerando Ricette, idee e creazioni in cucina

Ricette, idee e creazioni in cucina. Trittico di Pesce con Granella di Pistacchio. Coniglio al Sesamo e Miele.

Art Break No ordinary artist

140 caratteri non riusciranno a tenere a freno il mio caratteraccio.

La scienza dellasino Web, informatica, telefonia. facciamola semplice!

Web, informatica, telefonia. Recensione Smart Watch Endubro GT08 per Smartphone Android.

condividere la cucina

Presto in arrivo una ricetta favolosa della mia splendida mamma molto facile, ma soprattutto molto golosa! Vi invito a seguirmi e a provare le ricette. Dolce di pan di Spagna al caffè. Questa è una ricetta che ho preso dalla rubrica di Suor Germana, veramente squisita che ho proposto più volte per i compleanni e che è sempre un successo! Un pan di Spagna. 2 tazzine di caffè ristretto. 120 g di cioccolato fondente. 3 tuorli e 2 albumi.